Adresa:

Hotel Amarilis
Stepanska 18
Praha 1 11000
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Hotel Amarilis ubytovanie Praha 1 Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

**** Hotel Amarilis / ubytovanie Praha 1

Hotel Praha 1 Amarilis
Amarilis Jerome je štýlový hotel, ktorý ponúka príjemné ubytovanie v moderných a priestranných izbách s klimatizáciou a vysokorýchlostným pripojením k internetu zadarmo, v samom centre Prahy, neďaleko Václavského námestia a Staromestského námestia.

Ubytovanie v centre Prahy
Hotel Amarilis Jerome
má pre Vás pripravené ubytovanie v priestranných 61 izbách a suitách, ktoré sú individuálne navrhnuté vo sviežich svetlých farbách so všetkými modernými vymoženosťami, ktoré hosťom poskytujú komfort a pohodlie.

Hotel Amarilis je úplne nefajčiarsky hotel. Izby sú štandardne vybavené minibarom, klimatizáciou, LCD televízorom, telefónom s priamou voľbou, pripojením k vysokorýchlostnému internetu, samozrejmosťou je kúpeľňa s fénom a toaletnými potrebami.

Vo vrchnej časti hotela sa nachádzajú izby typu Superior, pýšiace s nádherným výhľadom. Komfort umocňuje drevená podlaha a kávový / čajový set. Suites poskytujú maximálny komfort, ktorý zaisťuje oddelená spálňa od obytnej časti, dva televízory, terasa a Jacuzzi.

Reštaurácia Energia - Praha 1
Obohaťte svoje kulinárske zážitky v reštaurácii Energia skvosty súčasnej medzinárodnej i českej kuchyne, pripravené vždy s mierne netradičným vylepšením v príjemnej a pokojnej atmosfére. Vynikajúce a čerstvé jedlá sú pripravené s ohľadom na zdravý životný štýl aj typickú českú kuchyňu. Výbornú kuchyňu dopĺňajú moravské vína.

Hotel Amarilis konferencie
Konferenčné priestory hotela Amarilis sú praktické a flexibilné, vhodné pre všetky príležitosti od menších až po stredne veľké stretnutia do 120 osôb. Samozrejmosťou je audiovizuálne zariadenie a bezdrôtové pripojenie k internetu.

Wellness centrum Praha
Wellness hotela Amarilis je oázou pokoja a odpočinku. Parná sauna, infra sauna a whirlpool je to pravé miesto pre relaxáciu po náročnom dni. Široká škála masáží a terapií, po ktorých sa budete cítiť skvele a svieži. Preniknite do sveta pohody a pozitívnej energie. Kozmetický salón GERnétic.

Hotel Amarilis v Prahe poloha
V pešej dostupnosti - Národné Divadlo, Štátna Opera, Karlov most a nielen to, nájdete tu veľa vynikajúcich reštaurácií, klubov, barov a exkluzívnych obchodov. Výborná poloha robí hotel vhodným ako k oddychovým, tak k pracovným pobytom. Strategická poloha hotela zabezpečuje výborné spojenie do pražského Kongresového centra.
Hotel Praha 1 Amarilis - hotel má reštauráciuHotel Praha 1 Amarilis - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 1 Amarilis - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 1 Amarilis - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 1 Amarilis - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 1 Amarilis - v izbach je telefon